O firmie

Nasza specjalność to produkcja i montaż różnego rodzaju konstrukcji stalowych, do których oprócz konstrukcji nietypowych takich jak różnego rodzaju maszty, nośniki reklam czy stoły ze stali nierdzewnej można zaliczyć tak "oczywiste" konstrukcje stalowe jak balustrady (wewnętrzne, zewnętrzne, balkonowe), schody, daszki, ogrodzenia i barierki. Nasze produkty kierowane są zarówno do klientów indywidualnych jak i firm, obiekty użyteczności publicznej takich jak szkoły, urzędy czy też osiedla mieszkaniowe.

Zgodnie z najnowszymi trendami balustrady wykonujemy przede wszystkim ze stali nierdzewnej choć bywają również zamówienia na produkcję i montaż balustrad ze stali "zwykłej". Takie elementy jak ogrodzenia, schody czy konstrukcje stalowe na potrzeby reklam w ogromnej większości produkowane są ze stali "zwykłej".

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobyte w ten sposób umiejętności uzyskaliśmy nie tylko wysoką jakość ale również bardzo dużą powtarzalność jakościową przez co ilość tzw. odpadów poprodukcyjnych ograniczona jest do minimum i nie wpływa negatywnie na cenę.

Szczególnie polecamy takie jak produkty jak:

  • balustrady zewnętrzne - balustrady balkonowe, tarasowe ze stali nierdzewnej
  • balustrady wewnętrzne - balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej połączone z drewnem lub szkłem
  • schody samonośne - schody kręcone i proste, stalowe, mogą być połączone z drewnem i balustradami ze stali zwykłej lub nierdzewnej
  • daszki - różnego rodzaju daszki i zadaszenia nad drzwi, nad balkonami itp.
  • bramy i ogrodzenia
  • wyroby ze stali nierdzewnej / wyroby z nierdzewki
  • nietypowe konstrukcje stalowe według zamówienia klienta

Kolejną z naszych specjalizacji jest produkcja sprzętu kulturystycznego, wspomagającego trening armwrestlingu. Produkujemy sprzęt do siłowni według własnych projektów oraz zgodnie z zamówieniem Klienta, tak aby możliwie dopasować go do potrzeb. Nasz sprzęt do siłowni pracuje w niejednej siłowni - głównie są to duże, profesjonalne siłownie zbudowane w oparciu o nasz sprzęt kulturystyczny ale również siłownie nieco mniejsze np. osiedlowe czy szkolne.

Do każdego Klienta podchodzimy elastycznie traktując jego potrzeby indywidualnie jesteśmy wstanie wykonać produkt ściśle dopasowany do jego potrzeb.

ZPU Metal S.C. Gdynia, Pomorskie
producent konstrukcji stalowych
zaprasza do współpracy.

Kontakt

ZPU METAL s.c.
81-114 Gdynia
ul. Czerwona 13
metalsc@poczta.onet.pl

PRODUKCJA
ul. Wiejska 70
81-198 Pogórze,
gm. Kosakowo
tel. / fax: 58 665 70 31


Oferta

 

Do pobrania